Powiatowe finały w tenisie stołowym

W dniach 15 – 16 listopada odbyły się powiatowe finały w tenisie stołowym w kategorii dzieci i młodzieży. W tym roku organizatorem finałów była Szkoła Podstawowa w Nowych Łubkach. Z tego odpowiedzialnego zadania szkoła wywiązała się wzorowo. Zawody przebiegały bardzo sprawnie i zgodnie z duchem fair play. W poszczególnych kategoriach klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco:

Kategoria młodzież

Dziewczęta

2. Szkoła Podstawowa w Rębowie

Chłopcy

2. Szkoła Podstawowa w Rębowie

Kategoria dzieci

Dziewczęta

2. Szkoła Podstawowa w Wyszynie

Chłopcy

2. Szkoła Podstawowa w Wyszynie
  3. Szkoła Podstawowa w Bodzanowie

Serdeczne gratulacje dla wszystkich szkół uczestniczących w finałach. Natomiast najlepszej szkole w powiecie płockim – Szkole Podstawowej w Nowych Łubkach życzymy powodzenia na kolejnym etapie rozgrywek – zawodach międzypowiatowych.

od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji: