Koszykówka – finały w szkołach podstawowych i w gimnazjac

W połowie grudnia bieżącego roku w hali sportowej w Słupnie rozegrane zostały cztery  finały w piłce koszowej dziewcząt i chłopców. Rozgrywkom towarzyszyło dużo emocji, zarówno wśród zawodników jak i opiekunów. Ale po końcowym gwizdku sędziego wszyscy sobie podziękowali za sportową walkę i emocje. Co widać na załączonych zdjęciach.  Sędzią głównym zawodów był pan Jacek Obrębski. Wyniki końcowe:

Szkoły podstawowe

Dziewczęta                                                                                 Chłopcy

1. Łęg Probostwo                                                                    1. Szkoła Podstawowa w Słupnie

2. Szkoła Podstawowa w Słupnie                                             2. Łęg Probostwo

3. Szkoła Podstawowa w Bielsku                                             3.  Szkoła Podstawowa w Bielsku

Gimnazja

Dziewczęta                                                                                      Chłopcy

1. Gimnazjum w Słupnie                                                         1. Gimnazjum w Słupnie

2. Gimnazjum w Łęgu Probostwo                                           2. Gimnazjum w Bielsku

3. Gimnazjum w Bulkowie                                                      3. Gimnazjum w Słubicach

4. Gimnazjum w Bielsku

5. Gimnazjum w Słubicach

Wszystkim młodym sportowcom i ich opiekunom życzymy dużo sukcesów w nowym już niebawem nadchodzącym roku 2017.