Informacja na temat planowanego przez Radę Państw Morza Bałtyckiego naboru wniosków w ramach Instrumentu Wsparcia Projektów na rok 2021

Ogłoszenie o planowanym przez Rade Państw Morza Bałtyckiego naborze wniosków w ramach Instrumentu Wspierania Projektów na rok 2021 (Project Support Facility). W ramach planowanego naboru możliwe będzie wsparcie innowacyjnych rozwiązań wzmacniających odporność regiony poprzez promocję inkluzji i ochrony grup społecznych szczególnie narażonych na negatywne skutki epidemii koronawirusa.

Nabór wniosków zostanie przeprowadzony w terminach od 15 lutego do 31 marca 2021 r.

Bliższe informacje nt. warunków aplikowania znajdują się na stronie internetowej Rady Państw Morza Bałtyckiego: https://cbss.org/psf/

Zachęcamy wszystkich potencjalnych wnioskodawców do składania wniosków w określonym terminie na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., a także przekazanie informacji o zgłoszeniu projektu na adres Ministerstwa Rodziny i Polityki Społecznej.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.