Ogłoszenie z 22 września 2020 r. W sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu „Programu współpracy Powiatu Płockiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok”

Zarząd Powiatu Płockiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem „Programu współpracy Powiatu Płockiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok”.

Przedmiot i termin konsultacji:

  1. Przedmiotem konsultacji jest poznanie opinii organizacji pozarządowych i podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na tematy projektu programu współpracy.
  2. Osobami uprawnionymi do udziału w konsultacjach są osoby uprawnione do reprezentowania działających na terenie Powiatu Płockiego i prowadzących działalność pożytku publicznego organizacje pozarządowych i podmioty, o których mowa w art. 3 ust. 3 ww. ustawy mających wpisaną w działalności statutowej daną dziedzinę, w której podejmowane są konsultacje.
  3. Termin konsultacji: 22.09.2020 – 01.10.2020.

Tryb, zasady i formy konsultacji:

1, Konsultacje polegają na zapoznaniu się z projektem Programu współpracy i wypełnieniu stosowanego formularza konsultacji.

  1. Projekt Programu współpracy i formularz konsultacyjny (załączone do niniejszego ogłoszenia)_ zostały zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Płocku – www.powiat-plocki.pl. Dostępne są również na tablicy ogłoszeń w budynkach Starostwa Powiatowego w Płocku. Wypełniony formularz zawierający uwagi, propozycje, opinie należy w terminie do 1 pździernika 2020 r. przesłać na adres: Starostwo Powiatowe w Płocku, ul. Bielska 59, 09-400 Płock (decyduje data wpływu), złożyć osobiście w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Płocku (parter - stanowisko Kancelarii Ogólnej) albo przesłać zeskanowany dokument za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
  2. Zestawienie zgłoszonych opinii z przeprowadzonych konsultacji wraz z propozycjami zmian w konsultowanym akcie prawnym zostaną przedstawione Zarządowi Powiatu w Płocku.
  3. Komórka organizacyjna i osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji społecznych: Wydział Rozwoju Gospodarczego i Promocji – Dyrektor – Karolina Koper.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach.

Załączniki:

  1. Projekt „Program współpracy Powiatu Płockiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2021 rok”.
  2. Formularz konsultacyjny.

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 - 15:30

Wydział Komunikacji:
tel. +48 (24) 267-68-22
+48 (24) 267-68-18
+48 734-464-308

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.