Katalog produktów eksportowych przedsiębiorców województwa mazowieckiego

Powiat Płocki zachęca przedsiębiorców produkujących dobra eksportowe z terenu Powiatu do zgłaszania swych produktów, w ramach opracowywanego przez Samorząd Województwa Mazowieckiego zbiorczego katalogu ofert firm z terenu województwa mazowieckiego. Katalog ma na celu promocję przedsiębiorczości i kreowanie współpracy gospodarczej, również w wymiarze międzynarodowym. Katalog będzie prezentowany podczas wystaw i targów, a także podczas rozmów międzyregionalnych z udziałem partnerów zagranicznych, czy też w ramach współpracy Samorządu Województwa Mazowieckiego z krajowymi agendami wspierania internacjonalizacji.

Jak się zgłosić do katalogu?

Należy przede wszystkim wypełnić formularz opisu propozycji oferty (dostępny poniżej w plikach do pobrania) - zasadniczych, wiodących produktów/usług firmy, która mogłaby się znaleźć w przedmiotowym katalogu.

Branże i sektory, jakie planuje się uwzględnić w katalogu:

• Aparatura i urządzenia elektromechaniczne
  • Budownictwo (firmy budowlane oraz developerskie, nowe technologie budowlane)
  • Chemia (chemia domowa, chemia budowlana)
  • Elektronika i technologie informacyjne
  • Kosmetyki
  • Meble
  • Medycyna i kosmetologia (aparatura i usługi)
  • Nowe technologie (rozwiązania na polu produkcji energii i ochrony środowiska)
  • Innowacje technologiczne (rozwiązania proponowane na bazie Startup)
  • Opakowania
  • Produkcja maszyn (w tym maszyny budowlane i rolnicze)
  • Przetwórstwo metalu (technologie dla materiałów trudnoobrabialnych)
  • Przetwórstwo rolno-spożywcze (produkty gotowe)
  • Producenci owoców i warzyw (grupy producenckie)
  • Tekstylia i artykuły dziecięce (zabawki)
  • Technologie wojskowe (laboratoria R&D)
  • Tworzywa plastikowe i gumowe
  • Usługi (transport i logistyka).

Koszty opracowania katalogu, w tym jego publikacji ponosić będzie Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Formularze należy przesłać na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 14 lutego br.Informacji na temat tego projektu udziela Mariusz Rukat - Główny Specjalista Wydziału Współpracy i Promocji Gospodarczej Kancelarii Marszałka: tel. 22 59 07 785.

W przypadku nadmiernej liczby zainteresowanych (przewidujemy katalog zawierający 200–250 firm), Urząd Marszałkowski Województwa Mazowieckiego w Warszawie zastrzega sobie prawo do weryfikacji zgłoszeń.