Koncert kameralnego zespołu muzyki północno-wschodniej i południowej ProForma

W imieniu Lekarzy i lekarzy dentystów, członków Okręgowej Izby Lekarskiej w Płocku pragnę gorąco zaprosić pracowników Starostwa Powiatowego w Płocku na koncert kameralnego zespołu muzyki północno-wschodniej i południowej ProForma pod dyrekcją Marcina Wawruka, organizowanego przez OIL Płock, we współpracy z Płockim Ośrodkiem Kultury i Sztuki oraz Parafią Katedralną pod hasłem LEKARZE PŁOCCZANOM ŻYCZĄ ZDROWIA! w dniu 11 stycznia 2020 roku o godzinie 16:00 w Płockiej Katedrze.

Załączniki:
Pobierz plik (plakat pro forma 3.pdf)plakat pro forma 3.pdf350 kB