Ogłoszenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu „Programu współpracy Powiatu Płockiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok”

 

Zarząd Powiatu Płockiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione
w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału w pracach nad przygotowaniem „Programu współpracy Powiatu Płockiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2020 rok”.

 1. Przedmiot i termin konsultacji:
 1. Przedmiotem konsultacji jest poznanie opinii organizacji pozarządowych
  i podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na temat projektu programu współpracy.
 2. Osobami uprawnionymi do udziału w konsultacjach są osoby uprawnione
  do reprezentowania działających na terenie Powiatu Płockiego i prowadzących działalność pożytku publicznego organizacji pozarządowych u podmiotów,
  o których mowa w art. 3 ust. 3 ww. ustawy mających wpisaną w działalności statutowej daną dziedzinę, w której podejmowane są konsultacje.
 3. Termin konsultacji: 17.09.2019 r. – 24.09.2019 r.
 1. Tryb, zasady i formy konsultacji:
 1. Konsultacje polegają na zapoznaniu się z projektem Programu współpracy
  i wypełnieniu stosownego formularza konsultacji.
 2. Projekt Programu współpracy i formularza konsultacyjny (załączone do niniejszego ogłoszenia) zostały zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Płocku – powiat-plock.pl. Dostępne
  są również na tablicy ogłoszeń w budynkach Starostwa Powiatowego w Płocku. Wypełniony formularz zawierający uwagi, propozycje, opinie należy w terminie
  do 24 września 2019 r. przesłać na adres: Starostwo Powiatowe w Płocku, ul. Bielska 59, 09-400 Płock (decyduje data wpływu), złożyć osobiście w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Płocku albo przesłać zeskanowany dokument
  za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..
 3. Zestawienie zgłoszonych opinii z przeprowadzonych konsultacji wraz
  z propozycjami zmian w konsultowanym akcie prawnym zostaną przedstawione Zarządowi Powiatu w Płocku.
 4. Komórka organizacyjna i osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji społecznych: Wydział Rozwoju Gospodarczego i Promocji – Dyrektor – Karolina Koper.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach.

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.