Ogłoszenie w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu "Programu współpracy Powiatu Płockiego z organizacjami pozarządowymi....

Ogłoszenie z 8 października 2018 r.
w sprawie przeprowadzenia konsultacji projektu

„Programu współpracy Powiatu  Płockiego z organizacjami pozarządowymi

oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok”.

Zarząd Powiatu Płockiego zaprasza organizacje pozarządowe oraz podmioty wymienione w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie do udziału
w pracach nad przygotowaniem „Programu współpracy Powiatu  Płockiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego na 2019 rok”.

I. Przedmiot i termin konsultacji:

 1. Przedmiotem konsultacji jest poznanie opinii organizacji pozarządowych i podmiotów prowadzących działalność pożytku publicznego na temat projektu programu współpracy.
 2. Osobami uprawnionymi do udziału w konsultacjach są osoby uprawnione do reprezentowania działających na terenie Powiatu Płockiego i prowadzących działalność pożytku publicznego organizacji pozarządowych i podmiotów, o których mowa w art. 3 ust. 3 ww. ustawy mających wpisaną w działalności statutowej daną dziedzinę, w której podejmowane są konsultacje.
 3. Termin konsultacji : 10.10.2018 r. – 17.10.2018 r.

 

II. Tryb, zasady i formy konsultacji:

 1. Konsultacje polegają na zapoznaniu się z projektem Programu współpracy i wypełnieniu stosownego formularza konsultacji.
 2. Projekt Programu współpracy i formularz konsultacyjny (załączone do niniejszego ogłoszenia) zostały zamieszczone w Biuletynie Informacji Publicznej, na stronie internetowej Starostwa Powiatowego w Płocku – www.powiat-plock.pl. Dostępne są również na tablicy ogłoszeń w budynku Starostwa Powiatowego w Płocku. Wypełniony formularz zawierający uwagi, propozycje, opinie należy w terminie do  17 października 2018 r. przesyłać na adres: Starostwo Powiatowe w Płocku, ul. Bielska 59, 09-400 Płock (decyduje data wpływu), złożyć osobiście w Kancelarii Ogólnej Starostwa Powiatowego w Płocku albo przesłać zeskanowany dokument za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
 3. Zestawienie zgłoszonych opinii z przeprowadzonych konsultacji wraz z propozycjami zmian w konsultowanym akcie prawnym zostaną przedstawione Zarządowi Powiatu w Płocku.
 4. Komórka organizacyjna i osoba odpowiedzialna za przeprowadzenie konsultacji społecznych: Wydział Rozwoju Gospodarczego i Promocji – Dyrektor – Karolina Koper.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach.

Załączniki:

 1. projekt „Programu współpracy Powiatu Płockiego z organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego
  na 2019 rok”,
 2. formularz konsultacyjny

 

Starostwo Powiatowe w Płocku
ul. Bielska 59, 09-400 Płock
tel.: (0-24) 267-68-00
fax: (0-24) 267-68-48
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
www.powiat-plock.pl


Godziny Pracy Urzędu:
w środy w godz. 7:30 - 17:00
w pozostałe dni robocze w godz. 7:30 - 15:30

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2019 Starostwo Powiatowe w Płocku
herb powiatu
Projekt i wykonanie: HEDEA
Ta strona wykorzystuje pliki cookies i inne podobne technologie. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień Twojej przeglądarki oznacza, że będą one umieszczane w pamięci Twojego urządzenia.