Wiedza naszym kapitałem

Wkład własny niefinansowy

Wnioskowana dotacja: 1 962 628

Realizacja projektu:

Projekt oczekuje na ocenę.

Głównym celem tego projektu jest wyrównywanie szans edukacyjnych, podniesienie jakości usług edukacyjnych oraz kształtowanie kompetencji kluczowych w Liceach Ogólnokształcących w Powiecie Płockim: LO w Gąbinie, LO w Staroźrebach, LO w Wyszogrodzie m.in. poprzez:

1. rozwijanie wiedzy i umiejętności ucz., a także ich zainteresowań i uzdolnień w zakresie matematyki, fizyki, biologii i chemii

2. podwyższenie poziomu wiedzy z matematyki, informatyki i j. rosyjskiego

3. podwyższenie poziomu wiedzy z j. angielskiego i j. niemieckiego oraz rozszerzenie znajomości słownictwa w ramach ww. języków

4. wzmocnienie w grupie docelowej umiejętności interpersonalnych i społecznych niezbędnych do poruszania się na rynku pracy.

Realizacja projektu przewidziana jest od września br., przez 24 miesiące.