Między nami - językami

Wartość projektu PLN: 563 723,00 zł

Wkład Powiatu: 0 PLN

Realizacja projektu:

Projekt w trakcie realizacji.

Projekt jest specjalistycznym programem rozwojowym skierowanym do uczniów Technikum w Zespole Szkół im. J. Śniadeckiego w Wyszogrodzie, obejmującym kursy poszerzające kompetencje językowe uczniów, związane z kierunkiem kształcenia i szkolenia z zakresu umiejętności niezbędnych przy wkraczaniu na rynek pracy. Projektem objętych zostanie 70 uczniów. W ramach projektu zaplanowano:

• warsztaty doskonalenia umiejętności społecznych

• warsztaty z zakresu poszerzania kompetencji językowych

• warsztaty z zakresu doradztwa zawodowego poszerzone o szkolenia z wykorzystywania Internetu w poszukiwaniu pracy

• indywidualne konsultacje dla młodzieży z zakresu poszerzania kompetencji językowych

Projekt realizowany będzie w partnerstwie ze szkołą językową MERIDIUM. (Turek) .