Wchodzę na rynek pracy

Wartość projektu PLN: 279 716,00 zł

Wkład Powiatu: 0 PLN

Realizacja projektu:

Projekt w trakcie realizacji.

Projekt jest specjalistycznym programem rozwojowym skierowanym do uczniów Zasadniczej Szkoły Zawodowej przy ZS w Gąbinie. Jest on skierowany do uczniów o obniżonych zdolnościach interpersonalnych i społecznych, wykazujących problemy w nauce i zagrożonych przedwczesnym wypadnięciem z systemu szkolnictwa. Projektem objętych zostanie 32 uczniów. W ramach projektu zaplanowano:

• warsztaty doskonalenia umiejętności społecznych

• warsztaty z zakresu doradztwa zawodowego Internetu w poszukiwaniu pracy

• indywidualne konsultacje z młodzieżą - wspierające działania realizowane w trakcie warsztatów i szkoleń

Projekt realizowany będzie w partnerstwie ze szkołą językową LEADER SCHOOL – s.c. (Gostynin) .